K NĚKTERÝM MÍSTŮM TROCHU PODROBNĚJI

Nana Plaza
Bary a zábavní podniky jsou rozmístěny na jakýchsi pavlačích ve třech patrech. Převažují nově adaptované luxusní GO GO bary s velkým počtem často velmi krásných tanečnic, ale jsou tam též otevřené beer-bary, kulečníky, hodinové pokoje apod. V některých podnicích se konají různá erotická představení, která však nejsou oficiálně povolena a tak záleží každý večer na přístupu policie k této věci.

Patpong
Nejstarší, nejproslulejší a nejnavštěvovanější ze zábavních center pro cizince. Nejrůznější druhy erotických podniků jsou soustředěny v ulicích Patpong I a Patpong II. Ve dne jsou tyto ulice nenápadné, večer se rozzáří neony a Patpong I se navíc promění na noční trh. Podniky mají rozličnou úroveň a též různé zvyklosti a cenové relace - zde obzvlášť platí, že není nad doprovod zkušeného průvodce. V dalších souběžných ulicích jako je např. Soi Tanya jsou velmi luxusní a drahé erotické kluby pro Japonce, kam Evropané nemají přístup (ale i tak tyto uličky stojí za procházku, je co pozorovat), v dalších ulicích pak jsou podniky gayů. 

Soi Cowboi
Nejnovější a nejmenší z trojice hlavních zábavních středisek Bangkoku. Má zaslouženě pověst nejklidnějšího z nich, i když tomu, kdo podobná místa vidí poprvé tato ulička jako poklidná rozhodně nepřipadá. V přízemí domů jsou větší i menší bary s tanečnicemi i bez nich, s představením i bez něj. Ve dvou nejnověji otevřených podnicích tančí dívky na skleněných podlahách v prvním patře. Před vstupem do některých dveří je lepší znát předem zvyklosti toho kterého baru, všude se však setkáte s vlídností, úsměvy a maximální vstřícností. V těsné blízkosti Soi Cowboi se nově uhnízdily otevřené beer-bary, kde také mnozí cizinci mužského pohlaví rádi tráví celé večery a neodcházejí odtamtud většinou osamoceni.


Coffee Thermae
Legendární podzemní bar, v němž se každou noc začínají odvíjet nitě různých osudů a často i velkých lásek. Nejslavnější romány „Hemingwaye Bangkoku“ Ch. Moora („Hunting Smile“, „Killing Smile“ aj.) se odehrávají z velké části právě tady. Většina turistů a dokonce i mnozí Thajci nemají však o skutečné existenci tohoto místa ani tušení, docházejí tam převážně stálí návštěvníci dobře obeznalí s nočním životem thajské metropole. 

No Hands Club
Proslulý noční klub, oblíbený zvláště u dobře situovaných Japonců, kam je přístup pouze na doporučení. V privátních pokojích se podává čínská večeře a občerstvení, přičemž pánové nepoužívají ruce a o vše se starají speciálně vyškolené hostesky. Hosté si je vybírají z jakési zasklené „vitríny“ v přijímacím salonku. No Hands Club je součástí velkého zábavního centra, v němž jsou též erotické masáže, karaoke a obří noční klub.

Tzv. „thajský Patpong“ – RCA
Část města vhodná pro zvídavé a odvážnější povahy, neboť je to končina, kam Evropané běžně nechodí. Při procházce s českým i thajským průvodcem a návštěvě některého z podniků si lze dokreslit představu o zábavě v thajské metropoli.