NABÍDKA PROGRAMŮ

Naše cestovní agentura se specializuje na přípravu odborných cest jíž více jak 5 let. Naše zkušenosti se standardními programy ukázaly, že je zájem i o tento typ "speciálních gentlemanských programů". Náš průvodce, který žije v Thajsku již skoro 10 let bude účastníkům k dispozici po celou dobu zájezdu denně až do nočních hodin. Podá postupně během pobytu zájemcům výklad o tradicích, vývoji a dnešní podobě vztahů mezi muži a ženami, o zábavním průmyslu, nočním životě a prostituci v této oblasti světa, o tom, jak se v Thajsku baví cizinci a jak se baví Thajci sami. Bude doprovázet účastníky cesty i ve večerních a nočních hodinách na zábavních místech dle programu a dohody ve skupince a bude jim všestranně nápomocen dle potřeby a možností. Poskytne potřebná varování, rady a doporučení, jak se seznámit s různými formami zábavy bez rizika zbytečně vysokých a neúčelných útrat a poradí, jaké zvyklosti v této oblasti života v Thajsku panují. Účastníci dle možností obdrží aktuální mapky nočního života v Bangkoku a mohou si zakoupit romány (v angličtině) od „Hemingwaye Bangkoku“ Christophera Moora z prostředí nočního Bangkoku a míst, která sami navštíví.

Níže uvedený program je pouze ukázkou toho, co jsme schopni připravit pro naše zákazníky. V případě vašeho zájmu pro vás připravíme i speciální individuální cestu nejen do Thajska, ale i Kambodže, Vietnamu, Laosu a Myanmaru.

Každé cestě předchází informativní setkání účastníků, pokud si však nejste jisti, zda-li je tento typ programu určen právě Vám, zveme Vás na nezávazné setkání s našim průvodcem u skleničky vína - stačí zavolat nebo napsat email.