PROGRAM PRO GENTLEMANY
Bangkok (3 noci) - Pattaya (4 noci)

1.DEN
Odlet v 19:05 hod. z Prahy do Bangkoku.

2. DEN - BANGKOK
Přílet v 04.55 hod. tamního času (posun + 6 hodin). Ubytování v centru města v blízkosti zábavních center. Odpočinek. Příležitost absolvovat „na zotavenou po cestě“ první thajskou tradiční masáž. Odpoledne fakultativně: Chrám Zlatého Buddhy a Chrám Ležícího Buddhy, vyhlídková plavba po řece a po vodních kanálech staré čtvrti Thonburi (tzv.Benátky Východu). V podvečer malá úvodní beseda o tradičním přístupu Thajců k milostnému životu, o vztazích mužů a žen, Thajek a cizinců a o nočním životě. Pokyny a rady, upřesnění programu. Přípitek na uvítanou v Bangkoku s thajskými hosteskami. Orientační obchůzka po podnicích v Soi Cowboi (Dollhouse, Midnight, Baccara, Cowboy II. aj.

3. DEN - BANGKOK
Snídaně. Přes den odpočinek nebo fakultativní výlet (viz přehled možností). Odpoledne možnost posezení v zahradní restauraci zavedené na seznamování thajských dívek s cizinci. Možnost podvečerní návštěvy "áb ob nuad" erotických masáží (Darling na Sukhumvit Rd., Mona Lisa na New Petchburi Rd. aj.). Pivní bary na Asóku a Clinton Plaza. Zábavní komplex Nana Plaza s asi devadesáti bary. Diskotéka v proslulém hotelu Nana. Pro ještě úplnější orientaci v nočním Bangkoku se lze zastavit s průvodcem v některém "coffee shopu" na Sukhumvit Road, kam chodí v pozdních nočních hodinách jen cizinci dobře znalí místních poměrů (např. legendární Coffee Thermae nebo coffe shop v hotelu Grace) Podle časových možností a zájmu účastníků i exkurze do nově vznikajícího luxusního střediska masážních podniků a karaoke na třídě Ratchadapisek (Ceasar, Mirrage aj.), případně i do nových malých podniků v soi 8 a na Washington Square nebo do některého z luxusních klubů v soi 33.

4. DEN - BANGKOK
Snídaně. Odpočinek nebo fakultativní výlet. Možno zajistit rezervaci salonku na večeři s hosteskami v „No Hand Restaurantu“ ( mužští návštěvníci zde nemusí vůbec k ničemu používat ruce ). Večerní trhy a nejznámější středisko nočního života "Patpong": Procházka ulicemi Soi Tanya, Patpong 1 a Patpong 2. Návštěva barů s erotickou show (např. Supergirls, King´s Castle, Lipstick).

5. DEN - PATTAYA
Snídaně.Transfer z Bangkoku do Pattaye, po cestě možnost návštěvy největší krokodýlí farmy na světě v Samut Prakanu. Večer návštěva oblasti Pattayaland (Lipstick, Rodeo Girls, Bubbles aj.), doprava z hotelu reklamním autem barů. Možnost využít nabídky koupelí s hosteskami v jacuzzi vanách, tato koupel je také hlavní výhrou speciální loterie v těchto barech.

6. - 8. DEN - PATTAYA
Vždy snídaně. Možnost fakultativních výletů na pláže korálových ostrovů Ko Larn a Ko Samet (lze pozvat nebo sjednat společnice jako doprovod) a jiných programů, koupání, odpočinek, vodní sporty, plážové masáže. Po večerech průzkum Walking Street (tzv. Strip) v jižní Patttayi, GO-GO bary (Happy A GO-GO, Black Cats, Carusell, Living Dolls aj.), otevřené bary s ukázkami thajského boxu, vynikající rybí restaurace. Oblast Soi Post Office, Soi 2 a Soi 6: menší GO-GO bary, otevřené beer-bary typické pro Pattayu. Možnost navštívit masáže "áb ob nuad" (Sabai Rooms a Sabailand patří mezi nejlepší v Pattayi) a shlédnout erotická představení (Girls Show, Happy Show). Palladium -největší diskotéka v Asii. Večeře s přípitkem na rozloučenou na lodi s thajskými hosteskami.

9. DEN - PATTAYA / BANGKOK / PRAHA
Ve večerních hodinách odjezd z Pattaye, odlet z Bangkoku ve 22:55 hod, přílet do Prahy další den v 09:30 hod.